دسته‌بندی نشده

خودکار آنتی‌باکتریال

خودکار آنتی‌باکتریال
چرا خودکار آنتی‌باکتریال؟

خودکارهای آنتی‌باکتریال که به تازگی وارد بازار شد‌ه‌اند نوشت‌افزار نانویی و سلامت محور با قابلیت تأثیرگذاری روی باکتری‌های گرم مثبت و گرم منفی و بسیاری دیگر از عوامل بیماری‌زا هستند. این محصولات می‌تواند تأثیر قابل توجهی در کاهش سرعت گسترش بیماری، سرایت انواع بیماری‌ها و عفونت‌ها داشته باشد. به کارگیری فناوری‌نانو در تولید نوشت افزار برای استفاده در محیط‌های اداری، مصارف دانش آموزی و کودکان و همچنین برای استفاده در مراکز درمانی و بیمارستان‌ها اهمیت بسزایی دارد و می‌تواند به عنوان کالایی سلامت محور در ارتقای سطح بهداشت فردی و عمومی ایفای نقش کند.

مزیت خودکارهای آنتی‌باکتریال

این محصول خودکار با بدنه آنتی باکتریال حاوی نانوذرات است که با توجه به تماس دائمی خودکار با دست، وجود خاصیت آنتی‌باکتریال می‌تواند مانع از گسترش عوامل بیماری‌زا در مصرف‌کنندگان شود. یون نقره باکتری‌ها را در یک منطقه مشخص جمع کرده و از پخش آن‌ها جلوگیری می‌کند. نانوذرات باعث ناپایداری غشاء سلول باکتری می‌شود، تنفس سلول دچار اختلال می‌شود، از جذب مواد مغذی به بدنه سلول باکتری جلوگیری می‌کند، و تقسیم سلولی باکتری دچار اختلال می‌شود. به این ترتیب بدنه آنتی‌باکتریال مانع گسترش بیماری می‌شود.

بدنه آنتی‌باکتریال خودکارهای پنتر

      بدنه آنتی‌باکتریال خودکارهای پنتر

این ویژگی در خودکارهای موجود در بازار به طور عمده وجود ندارد و شرکت پنتر اولین مخترع چنین محصولاتی در حوزه نوشت افزار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *