بهداشتی, لکه‌بر

چرا آقایان هم باید از کرم ضدآفتاب استفاده کنند؟

مقدمه

ترشح هورمون تستوسترون در آقایان سبب افزایش بیشتر ترشح چربی در پوست آنها نسبت به خانم‌ها می‌شود. این امر با مسدود شدن حفرات سطح پوست و افزایش تکثیر باکتری‌ها و ایجاد جوش همراه است. همچنین پوست آقایان به علت قرارگیری طولاتی تر آنها در برابر تابش نور آفتاب، تعریق بیشتر و عدم استفاده کافی از فراورده‌های بهداشتی، از پوست خانم‌ها آسیب پذیرتر بوده و بیشتر در معرض اثرات مخرب و نامطلوب محیطی قرار دارد.

مزایای استفاده از کرم ضدآفتاب

کرم ضد آفتاب با فاکتور SPF 40 آقایان با دارابودن فاکتور حفاظتی بالا علاوه بر ایجاد محافظت کامل و طولانی مدت و تا حداکثر 4 ساعت در برابر تابش های UVB، دارای PA+++  در سیستم اندازه گیری بین المللی ژاپن و 4 ستاره در سیستم اندازه گیری Boots بوده و از پوست آقایان در برابر کلیه طول موج های اشعه UVA به طور کامل محافظت می نماید.

این فرآورده فاقد چربی Oil Free بوده و با دارا بودن مواد فعال سبورگولاتور Seboregulator و Mattifier، علاوه بر حفظ تعادل بین آب و چربی، با تنظیم ترشح سبوم از مسدود شدن منافذ پوستی، تجمع چربی، ایجاد ظاهر براق در پوست و تکثیر و رشد باکتری ها و در ادامه ایجاد آکنه جلوگیری می نماید. ترکیبات ضد التهاب و مرطوب کننده موجود در این نوع کرم‌ها با دارا بودن خلوص بالا و پایداری مناسب علاوه بر کاهش احتمال بروز آلرژی Hypoallergenic سبب التیام بخشی و حفظ رطوبت طولانی مدت پوست نیز می شود.

شرکت پارس حیان با نام برند سان سیف کرم‌های ضدآفتاب مخصوص آقایان را تولید و روانه بازار کرده است.

سان سیف

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.